ПАТ «Вінницягаз» застерігає: в області орудують шахраї!

Дата: 14.02.2018 09:37

Картинки по запросу увага шахраї  Як повідомляє ПАТ «Вінницягаз», більше десятка  заяв надійшло до правоохоронців Вінницького  відділку  поліції за останніх три місяці, щодо скоєння шахрайських оборудок псевдо- газовиками. Всі  потерпілі - самотні люди, до яких нібито приходили перевіряти  стан  лічильників. Натомість,  після відвідин  таких  горе-фахівців  зникали чималі суми грошей та цінні речі. Про це повідомляється на офіційному сайті ПАТ «Вінницягаз»...

Серед жертв 79-річний житель обласного центру, інвалід 1-ої групи. До нього, 8 лютого завітало троє невідомих. Під приводом перевірки газового лічильника зловмисники увійшли у квартиру пенсіонера та викрали 8000 гривень. ПАТ «Вінницягаз» закликає вінничан  бути обачними і обережними. Аби не стати жертвою   шахраїв слід дотримуватися простих правил:

• При спілкуванні з газовиками вимагати їх службове посвідчення встановленого зразка з фотокарткою, зазначенням посади, логотипом і печаткою підприємства;
  • При виявленні підозрілих «спеціалістів» ПАТ "Вінницягаз" наполегливо рекомендує звертатися для довідок в експлуатаційні служби компанії за місцем проживання або повідомляти про подібні випадки в органи внутрішніх справ.

ПАМЯТАЙТЕ! Надмірна довірливість – це Ваш найперший ворог.

vin.gov.ua