Кущова нарада з питань розвитку інформаційного суспільства, е-урядування та е-демократії

Дата: 11.10.2017 09:41

Відповідно до регіональної програми інформатизації «Електронна Вінниччина» на 2016-2018 роки та доручення голови облдержадміністрації 10 жовтня 2017 року на базі Вінницької райдержадміністрації відбулася кущова нарада з питань розвитку інформаційного суспільства, е-урядування та е-демократії за участю представників органів місцевого самоврядування  та виконавчої влади Вінницького, Літинського, Хмільницького, Козятинського та Калинівського районів. Проводив нараду заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк. За дорученням сільського голови участь у нараді взяв керуючий справами виконкому сільської ради Ігор Павлюк.

Під час зустрічі увагу учасників було звернуто  на важливості системного, оперативного і правдивого висвітлення діяльності  місцевої влади на офіційних сайтах органів влади та в інтернет-просторі.  Також присутніх було проінформовано про  процеси інформатизації та осучаснення документообігу, впровадження електронного врядування на Вінниччині.