25 років тому над будинком Верховної Ради України підняли жовто-блакитний прапор

Дата: 04.09.2017 09:42

Фото без опису 4 вересня жовто-блакитний прапор вперше був піднятий над будинком Верховної Ради України поруч із державним прапором Української РСР.

18 вересня 1991 жовто-блакитне полотнище було узаконено в якості офіційного прапора України постановою Президії Верховної Ради “Про прапор України”, де йшлося: “До прийняття Конституції України дозволити в протокольних заходах використовувати жовто-блакитний прапор”. При цьому, цим актом не було встановлено співвідношення сторін прапора, хоча фактично використовувалася пропорція 1:2.