Участь у ліквідації пожежі

Дата: 25.10.2017 10:19

Фото без опису 24 жовтня рятувальники комунальної установи "Жданівська місцева пожежна частина", що входить до місцевого Центру безпеки  громадян взяли участь у ліквідації загоряння, що сталося  у загально - освітній школі  І-ІІ ст. с. Курилівка  Хмільницького району, яка побудована в 1929 році господарським способом. Постраждалих немає, так як пожежа трапилась до початку навчального процесу. Причини пожежі вивчаються фахівцями. У школі навчається 31 учень. Навчальний процес триває, учні продовжуватимуть  навчання в ЗШ І-ІІІ ст. села Порик.