Про виплату пенсій по новому

Дата: 11.10.2017 10:21

Фото без описуЗа повідомленням Пенсійного фонду України у Вінницькій області вже у жовтні буде здійснено виплата пенсій з підвищенням. Нагадаємо, що 11 жовтня 2017 року набув чинності Закон України №2148 від 03.10.2017 р. «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій», на виконання якого органами Пенсійного фонду Вінницької області розпочато фінансування підвищених пенсійних виплат.

Починаючи з 11.10.2017 року, виплата осучаснених пенсій проводитиметься одночасно за двома відомостями, незалежно від обраного способу виплати.
Доплату до виплати, отриманої з 4 по 10 жовтня в старому розмірі:
- для пенсіонерів, які обрали спосіб виплати через установи уповноважених банків, профінансовано 10 жовтня;
- пенсіонерам, які отримують пенсії через поштові відділення, буде проведено до кінця виплатного періоду, тобто до 25 жовтня. Для забезпечення таких видатків ПАТ «Укрпошту» профінансовано 10 жовтня в повному обсязі.

Пенсіонери, розмір підвищення у яких склав менше 140 грн., отримають доплату у листопаді поточного року.

За матеріалами сайту Вінницької ОДА