МОЗ та Програма «U-LEAD з Європою» оголошують конкурс регіональних експертів з підтримки реформи охорони здоров’я

Дата: 21.02.2018 10:31

Картинки по запросу децентралізація медициниМіністерство охорони здоров’я України та Програма «U-LEAD з Європою» оголошують конкурс регіональних експертів з підтримки реформи охорони здоров’я, які стануть частиною Регіональних груп підтримки реформи та координуватимуть впровадження реформи охорони здоров’я...

Регіональні групи підтримки реформи є доповненням до підтримки, що надається регіональними Центрами розвитку місцевого самоврядування, а також добровільною мережею агентів змін та короткостроковим експертним пулом.

Міністерство охорони здоров’я та Програма «U-LEAD з Європою» забезпечать відповідну підготовку відібраних кандидатів до укладання договору.
Тривалість договору: 12 місяців.

Місце роботи: відповідна область, де проживає експерт. Експерти повинні бути готові до частих поїздок в інші регіони. Програма «U-LEAD з Європою» забезпечить експертів тимчасовими робочими місцями та матеріально-технічною підтримкою.

Вимоги
• Вища освіта в галузі медицини чи громадського здоров’я, державного управління, права, фінансів, менеджменту чи в інших суміжних областях.
• Досвід роботи – принаймні 3 роки на керівних посадах у приватному секторі, органах місцевого самоврядування або НУО.
• Досвід управління проектами та добре розвинені управлінські здібності.
• Знання та/або досвід роботи в системі охорони здоров’я України є бажаними.
• Дійсний звіт про успішне впровадження проекту чи громадської участі.
• Розвинуті навички ведення переговорів, фасилітації та презентації.

Обов’язки експертів
• Сприяти впровадженню реформи системи охорони здоров'я на регіональному рівні.
• Координувати роботу з зацікавленими сторонами регіонального та місцевого рівня сектору охорони здоров’я та органами місцевого самоврядування.

Завдання експертів
• Надавати допомогу та інформаційну підтримку щодо реформи системи охорони здоров’я для медичного персоналу, керівників медичних закладів та членів рад громад в регіоні.
• Виконувати роль координатора для МОЗ та інших зацікавлених сторін на національному рівні з координації місцевих зацікавлених сторін та забезпечення багатостороннього діалогу.
• Проводити аналіз досвіду з впровадження реформи охорони здоров’я на місцевому рівні; збирати та обмінюватись кращими практиками та досвідом.
• Проводити регулярні семінари за участі інших експертів (за потреби).
• Виконувати оцінку потреб у навчанні та надавати підтримку в організації тренінгів.
• Надавати підтримку місцевим органам влади та зацікавленим сторонам в плануванні мереж первинної медичної допомоги.
• Надавати допомогу місцевим зацікавленим сторонам у написанні проектних пропозицій з отримання грантів/субвенцій.
• Підтримувати медичні заклади в процесі автономізації.

Процес подання заявок:
Надішліть ваше резюме та мотиваційний лист на електронну адресу: viktoriia.karpenko@giz.de до 28.02.2018 з поміткою «Конкурс регіональних експертів з підтримки реформи охорони здоров’я».
Окрім висловлення вашої зацікавленості, ваш мотиваційний лист повинен містити опис вашого досвіду роботи:
• з місцевими органами влади та органами місцевого самоврядування;
• у команді;
• з міжнародними проектами/програмами;
• стосовно реформи охорони здоров’я.
Відібрані кандидати будуть поінформовані про результати конкурсу 10.03.2018.

Контактна особа:
Вікторія Карпенко (viktoriia.karpenko@giz.de, +38 044 581 38 48)

vin.gov.ua