Чергове засідання виконавчого комітету сільської ради

Дата: 21.02.2018 11:03

Картинки по запросу засідання виконавчого комітету    Відповідно до розпорядження сільського голови Станіслави Ядвіжиної № 11/01-06 від 20 лютого 2018 року  чергове засідання виконавчого комітету Жданівської сільської ради буде проведено 23 лютого 2018 р. На розгляд виконавчого комітету виносяться ряд питань життєдіяльності об"єднаної громади, зокрема щодо виконання бюджету Жданівської ОТГ на 2017 рік, про стан медичного обслуговування на території громади та про проведення дискотек та вечорів відпочинку у клубних закладах. Також виконачий комітет розгляне проекти рішень чергової 19 сесії сільської ради 7 скликання.