Громадське обговорення питання про запровадження роздільного збору сміття триває.

Дата: 30.10.2017 11:05

Картинки по запросу сортування сміття 27  жовтня, за ініціативою виконкому сільської ради  відбулися збори мешканців багатоквартирних  будинків, що по вул. Зої Космодемянської  в селі Війтівці. Цього разу громадяни досить активно відгукнулися на ініціативу  облаштувати на прибудинковій території відповідний контейнерний майданчик та визначили місце його розміщення...

Спілкуючись із представниками громади заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Світлана Чумакова та спеціаліст відділу житлово - комунального господарства, земельних відносин та архітектури сільської ради Юрій Омесь переконливо довели необхідність проведення такої роботи з тим, щоб в перспективі кожен мешканець почував себе в громадському просторі села комфортно і затишно, а території загального користування нарешті почали поступово набувати впорядкованого та незасміченого вигляду.