На сесії сільської ради

Дата: 28.07.2017 11:34

Картинки по запросу картинки герб і прапор україни28 липня 2017 року відбулося чергове пленарне засідання Жданівської сільської ради.

Народні обранці чітко та по діловому розглянули важливі питання життєдіяльності об’єднаної громади, зокрема щодо затвердження актів прийому – передачі до комунальної власності громади закладів освіти та їх майна, створення Центру надання адміністративних послуг,  затвердили положення про звання «Почесний громадянин Жданівської об’єднаної територіальної громади» та про  «Про Дошку пошани «Кращі люди села», внесли відповідні  зміни до плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Жданівської сільської ради на 2017 рік. Також було розглянуто ряд питань за зверненнями громадян в межах повноважень самоврядного органу.