Триває розробка Стратегії розвитку об"єднаної громади

Дата: 14.09.2017 12:08

Картинки по запросу Розробка стратегії розвитку громади  14 вересня 2017 року заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Любов Гамак, як координатор написання Стратегічного плану розвитку Жданівської об"єднаної територіальної громади, за дорученням сільського голови, взяла участь у тренінгу «Стратегічний аналіз середовища новостворених громад».

Тренінг  організовано фахівцями  Вінницького відокремленого підрозділу Установи "Центр розвитку місцевого самоврядування". Варто зауважити, що виконкомом сільської ради проводиться копітка та активна робота щодо розробки Стратегії розвитку об"єднаної громади і участь у вищевказаних заходах працівників сільської ради неодмінно допоможе отримати якісний результат.