Хід виконання Програми соціально-економічного розвитку Жданівської об’єднаної територіальної громади за 9 місяців 2017 року.       Фінансові показники

Дата: 07.11.2017 12:30

Картинки по запросу програма соціально-економічного розвитку За 9 місяців поточного року до бюджету об’єднаної територіальної громади надійшло 18254,3 тис.грн, що становить  101,5 % затвердженого плану на звітний період. В тому числі власних надходжень надійшло 10990,8 тис.грн., або на 271,5 тис.грн. більше ніж  заплановано...

Враховуючи об’єднання громад до сільського бюджету зараховано 7603,5 тис.грн. податку на доходи фізичних осіб, який у минулі роки до сільських бюджетів не зараховувався.

Плати за землю надійшло до бюджету 1770 тис.грн, що становить 112,4 % до уточненого плану звітного періоду.

Акцизного податку, який зараховується до сільського бюджету надійшло 24,1 тис.грн,  або у два рази більше минулорічних надходжень.

Видатків із сільського бюджету проведено за 9 місяців на загальну суму  17693,1 тис.грн, в тому числі по загальному фонду – 16205,6 тис.грн, по спеціальному - 1487,5 тис.грн.

Із загального обсягу видатків передано до районного бюджету для утримання шкіл та закладів охорони здоров’я 7248,9 тис.грн, в тому числі освітньої субвенції – 3253,9 тис.грн, медичної – 2306,0 тис.грн., іншої субвенції – 1222,1 тис.грн, та додаткової дотації – 466,9 тис.грн.

Виконком сільської ради