Питанню оздоровлення дітей особливу увагу

Дата: 27.07.2017 12:33

Картинки по запросу картинки засідання круглого столу27 липня 2017 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Жданівської сільської ради.

Одним із основних питань порядку денного було питання про організацію оздоровлення учнів в період літніх канікул 2017 року. З відповідною інформацією виступили начальник відділу освіти та соціально  - гуманітарної роботи сільської ради Андрій Бялківський та керівники загально – освітніх закладів Лучицька Наталія Іванівна та Загородня Клавдія Йосипівна. У підсумку виконкомом констатовано задовільний стан організації цьогорічного оздоровлення та наголошено на необхідності покращення саме організаційної складової цієї роботи наступного року. Також виконкомом розглянуто ряд питань життєдіяльності громади, зокрема про організацію заходів до Дня незалежності України.