З міськрайонним центром зайнятості налагоджено дієву співпрацю

Дата: 19.09.2017 12:58

Картинки по запросу МРЦЗСьогодні за участю заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів сільської ради Гамак Л.Г. проведено робочу нараду із фахівцями міськрайонного центру зайнятості, які в черговий раз відвідали територіальну громаду на чолі із директором МРЦЗ Каленіченком С.В.

Під час зустрічі обговорено ряд важливих питань, що стосувалися  співпраці та взаємодії із виконавчими органами сільської ради щодо зайнятості населення, проживаючого у громаді, зокрема організації та проведення громадських робіт  за видом: «надання послуг із супроводу, догляду, обслуговування, соціально – медичного патронажу осіб з інвалідністю або тимчасово непрацездатних, надання допомоги сім’ям, члени яких загинули, постраждали чи є учасниками АТО та зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту».