Святий Миколай –до нас в гості завітай!

Дата: 20.12.2017 13:37

IMG_4460 Свято ігор та розваг, віршів, пісень та танців, а найголовніше – ласощів та подарунків з нетерпінням очікували вихованці дитячих садочків останнім часом. І ось воно настало. 19 грудня в День Святого Миколая бажання дітей здійснилося. Веселим, радісним, жвавим та захоплюючим, цікавим та незвичним. Саме таким був дитячий ранок у дитячих садочках Жданівки та Качанівки  до яких завітав Святий Миколай, привітав дітлахів зі святом, побажав всіляких гараздів та подарував солодощі, безліч іграшок люб’язно передані головою  Жданівської сільської ради  Станіславою  Зигмундівною Ядвіжиною , старостою Сергієм Івановичем Ратушним, начальником відділу освіти та соціально-гуманітарної роботи Андрієм Сергійовичем Бялківським та заступником генерального директора ТОВ «Хмільницьке» Петром Володимировичем Сидоренко, який подарував по 100 кг цукру для садочків. Свято закінчилося, але новорічні дива тільки починаються! Інформація відділу освіти та соціально-гуманітарної роботи Жданівської сільської ради.