Увага! На Вінниччину насувається активний сніжний циклон

Дата: 16.03.2018 13:58

Сьогодні під головуванням сільського голови Станіслави Ядвіжиної відбулося засідання комісії з ТЕБ та НС сільської ради  за участі відповідальних посадових осіб органу місцевого самоврядування,  комунальних підприємств та установ на якому було розглянуто питання про роботу відповідних підрозділів та служб об’єднаної громади в період проходження Вінниччиною активних південно-західних циклонів. Так  в Україні з 17-18 березня очікується значне ускладнення погодних умов, в тому числі, нічне зниження температури до -16 С, посилення вітру та утворення снігового покрову до 25 см. Комісією напрацьовано відповідні рекомендації та прийнято рішення щодо дій комунальних та аварійно – рятувальних служб в складних погодних умовах. Також комісія з ТЕБ та НС сільської ради звертається до мешканців об’єднаної громади з проханням  бути уважними та обережними в побуті, вживати активних заходів щодо розчистки снігу біля власних осель та прилеглих територій,  допомагати одиноким людям похилого віку, по можливості обмежити використання власного автотранспорту аби не ускладнювати роботу снігоприбиральної техніки. Про виникнення надзвичайних ситуацій повідомляти оперативного чергового Центру безпеки об’єднаної  громади  за телефоном 39 – 5 – 42.