28 листопада 2017 року відбулося розширене засідання Вченої ради КВНЗ “Вінницька академія неперервної освіти”

Дата: 30.11.2017 15:27

28 листопада 2017 року начальник відділу освіти та соціально-гуманітарної роботи Жданівської сільської ради А. Бялківський взяв участь у розширеному засіданні Вченої ради КВНЗ “Вінницька академія неперервної освіти.”

Під час заходу проректор з науково-педагогічної та навчально-методичної роботи, кандидат педагогічних наук Г.Іваниця повідомила про завдання щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників у контексті нової української школи, завідувач відділу початкової освіти О.Лесіна розповіла про модернізацію початкової освіти, керівник лабароторії педагогічної майстерності та освітніх інновацій Л.Друзь ознайомила з ефективним педагогічним досвідом та завданнями академії щодо впровадження його в освітній процес.

Ректор КВНЗ “Вінницька академія неперервної освіти” С. Дровозюк наголосив  про забезпечення академічної доброчесності та підвів підсумки заходу.

Відділ освіти та соціально-гуманітарної роботи

Жданівської сільської ради