Пам'ятаємо про голодомор...

Дата: 25.11.2017 15:58

Фото без опису

Сьогодні в Жданівській ОТГ вшанували пам’ять жертв  Голодоморів 1932-1933, 1921-1922,1946-1947 років в Україні, адже ці події одні з найстрашніших явищ в історії нашої держави. Штучно створений голод забрав життя мільйонів ні в чому невинних людей. Невідома навіть точна цифра жертв цієї страшної трагедії. Щоб не повторилися такі події, ми повинні знати й пам’ятати про них.

Жителі громади прийшли до пам’ятників жертвам голодомору в с.Жданівка та в с.Качанівка. Там усі присутні згадали події тих чорних років і того горя, якого зазнали наші земляки, та вшанували постраждалих хвилиною мовчання.

Із промовою виступили староста Сергій Ратушний та секретар сільської ради Наталія Нечипорук, які закликали згадати всіх жертв голодоморів та запалити свічу пам’яті.