Атестація педагогів Жданівської ОТГ

Дата: 06.04.2018 10:29

Фото без опису3 квітня 2018 року відбулося засідання атестаційної комісії відділу освіти та соціально-гуманітарної роботи Жданівської сільської ради. Атестаційною комісією оцінювалась діяльність педагогічних працівників з огляду на рівень теоретичної, методичної та професійної компетентності, глибина і якість навчальних досягнень учнів, використання педагогом оптимальних форм і методів на уроках та в позакласній роботі, методична активність педпрацівників, їх видавнича діяльність, керівництво дослідницькою роботою школярів, підготовка переможців і призерів районних та обласних олімпіад, участь у роботі методичних об'єднань, робота вчителя як класного керівника. Акцентувалася увага не тільки на певному освітньому рівні вчителя, а й здатності ним творчо використовувати набутий досвід у практичній діяльності.  За результатами роботи атестаційної комісії:...

1. визнано такими, що відповідають раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії»:
 Іщук Надію Анатоліївну, учителя української мови та літератури комунального закладу «ЗШ І-ІІІст.с.Жданівка Жданівської сільської ради Хмільницького району Вінницької області»;
 Загородню Лідію Іванівну, учителя початкових класів комунального закладу «ЗШ І-ІІІст.с.Качанівка Жданівської сільської ради Хмільницького району Вінницької області»;
2. Присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії»:
 Ткачук Валентині Володимирівні, учителю математики та інформатики комунального закладу «ЗШ І-ІІІст.с.Жданівка Жданівської сільської ради Хмільницького району Вінницької області»;
 Пановій Людмилі Іванівні, учителю історії та правознавства комунального закладу «ЗШ І-ІІІст.с.Жданівка Жданівської сільської ради Хмільницького району Вінницької області»;
 Лучицькій Наталії Іванівні, учителю початкових класів комунального закладу «ЗШ І-ІІІст.с.Жданівка Жданівської сільської ради Хмільницького району Вінницької області».

Відділ освіти та СГР Жданівської сільської ради