На території Жданівської ОТГ припиняється опалювальний сезон

Дата: 12.04.2018 10:35

Фото без описуСьогодні, під головуванням Жданівського сільського голови Станіслави Ядвіжиної було проведено позачергове засідання виконавчого комітету сільської ради на якому було розглянуто питання про припинення опалювального сезону 2017 – 2018 років на території  Жданівської ОТГ. Враховуючи інформацію відділу освіти та соціально - гуманітарної роботи сільської ради та стійке підвищення середньодобової температури повітря протягом останніх трьох днів понад +8 С, виконкомом сільської ради прийнято рішення про припинення опалювального сезону на об’єктах бюджетної сфери об’єднаної  територіальної громади  із 13 квітня 2018 року, а для населення та інших категорій споживачів із 16 квітня 2018 року.  Керівникам бюджетних установ та організацій  доручено забезпечити належну підготовку об’єктів до завершення опалювального сезону.