Готуємося до належного відзначення Дня пам"яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата: 02.05.2018 17:36

Сьогодні під головуванням сільського голови Станіслави Ядвіжиної було проведено нараду з питань підготовки до належного відзначення в громаді  Дня пам"яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Участь у нараді взяли працівники виконавчих органів сільської ради, керівники комунальних підприємств та установ. "Ми зобов"язані зробити все належне, щоб особливо у ці пам"ятні дні гідно вшанувати наших ветеранів, які здобули перемогу над нацизмом. Пам"ять про подвиг захисників Вітчизни буде вічною", - наголосила Станіслава Зигмундівна. Також на нараді було розглянуто ряд питань життєдіяльності громади, зокрема щодо роботи Центру надання адміністративних послуг, проведення місячника із благоустрою, ходу проведення підписної кампанії з вибору сімейного лікаря, обговорено проблеми освітянської галузі.

Учасники наради вшанували світлу пам"ять нашого земляка із с. Білий Рукав Хмільницького району Олександра Микитюка, військовослужбовця 95 ОДШБ, який загинув 30 квітня в м. Авдіївка. Вічна шана та пам"ять герою.