Заходи до Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у Жданівській ОТГ

Дата: 04.05.2018 10:44

Фото без описуРозпорядженням сільського голови від 03 травня 2018 року за № 23/01-06 затверджено заходи  із підготовки та відзначення в Жданівській об’єднаній територіальній громаді Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Зокрема, розпорядженням передбачено:...

1. Провести меморіальні заходи з нагоди Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні.

Організовують виконання: Оргкомітет.

Термін: 8,9 травня 2018 року.

2. Організувати формування колони учасників пам’ятних заходів:

- с.Війтівці: від Братської могили  воїнам, загиблим у роки Другої світової війни до КЗ «Центр культури та дозвілля»

- с.Качанівка: від ЗШ І-ІІІ ст. с Качанівка до обеліску воїнам односельчанам, та  до Братської могили  воїнам, загиблим у роки Другої світової війни.

Організовують виконання: Бялківський А.С., Ратушний С.І.

Термін: 8,9 травня 2018 року.

3. Забезпечити якісне озвучення пам’ятних заходів.

Організовують виконання: Паращенко С.М.

Термін: 8,9 травня 2018 року.

4. Упорядкувати пам’ятники, військові поховання, могили героїв-визволителів – учасників Другої Світової війни, музеї і кімнати бойової слави в навчальних та позашкільних навчальних закладах, оновивши та доповнивши експозиції у разі потреби.

Організовують виконання: Мартенюк В.Я., Бялківський А.С., керівники підприємств, установ, організацій.

Термін: до 8 травня 2018 року.

5. Повідомити про меморіальні заходи громадськість  через офіційний веб-сайт громади та  друковані ЗМІ, а також через телефонограми.

Організовують виконання: Павлюк І.М.

редакції місцевих друкованих ЗМІ.

Термін: до 8,9 травня 2018 року.

6. Підготувати сценарні частини меморіальних і пам’ятних заходів.

Організовують виконання:

Бялківський А.С., Паращенко С.М.

Термін: до 8,9 травня 2018 року.

7. Замовити квіткову продукцію для проведення меморіальних заходів, а також друковану продукцію та символіку пам’ятних заходів.

Організовують виконання:Чумакова С.С.,Бонсевич І.І.

Термін: до 8 травня 2018 року.

8. Підготувати текст привітання сільського голови ветеранам, звернення сільського голови з нагоди Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні для оприлюднення на офіційному веб-сайті громади та у місцевих друкованих ЗМІ.

Організовують виконання: Павлюк І.М., редакції друкованих ЗМІ.

Термін: до 8 травня 2018 року.

9. Провести  у закладах освіти просвітницькі заходи  з нагоди Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Організовують виконання: Бялківський А.С.

Термін: упродовж навчального року.

10. Проводити пошукові роботи щодо збору документальних, фото та інших матеріалів про історичні події Другої світової війни, а також фіксацію тематичної інформації та широке оприлюднення таких матеріалів та тематичні книжкові виставки з нагоди Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Організовують виконання: Вонхольська М.В.

Термін: упродовж року.

11. Забезпечити своєчасне надання ветеранам війни з урахуванням їх соціально-побутових потреб необхідної матеріальної, фінансової, організаційної та іншої допомоги.

Організовують виконання: Нечипорук Н.В., Бонсевич І.І.

Термін: упродовж року.

12. Рекомендувати керівникам релігійних організацій  провести заупокійні богослужіння за жертвами Другої світової війни, молебні за мир і злагоду в державі, за захисників Вітчизни.

Організовують виконання:Чумакова С.С.

Термін: 8,9 травня 2018 року.

13.  Забезпечити охорону громадського порядку та дотримання вимог із безпеки дорожнього руху, а також належний медичний супровід під час загальноміських меморіальних, інших масових заходів з нагоди Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Організовують виконання: Руденко Д.С., Ус В.Г., Насіров Ю.Д.

Термін: 8,9 травня 2018 року.

14. Висвітлити на офіційному веб-сайті громади, у місцевих друкованих ЗМІ заходи з нагоди Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Організовують виконання:

Павлюк І.М., редакції друкованих ЗМІ.

Термін: травень 2018 року.