Розширена нарада з питань реформування ключових галузей життєдіяльності регіону

Дата: 14.05.2018 09:50

11 травня відбулася розширена обласна нарада під головуванням керівника Вінницької ОДА Валерія Коровія в якій взяли участь : заступники голови облдержадміністрації, голови районних державних адміністрацій, міські голови міст обласного значення та міський голова м. Вінниці, лідери ОТГ, керівники департаментів ОДА, представники ЗМІ. Жданівську ОТГ на нараді представляла сільський голова Станіслава Ядвіжина. До порядку денного наради були включені  питання про реформування галузі освіти відповідно до Закону України «Про освіту», про виплату заробітної плати ЦПМСД та використання медичного обладнання та виробів медичного призначення, придбаних за кошти Світового банку, про монетизацію проїзду для пільгових категорій громадян, про нову програма житлових субсидій. За словами очільника області відбулася чесна розмова про ті відповідальні завдання, які потрібно вирішувати уже сьогодні.