Беремо участь у навчальній програмі Проекту "Проміс" з місцевого економічного розвитку

Дата: 15.05.2018 12:21

Фото без опису Сьогодні, 15 травня, в приміщенні Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К.А. Тімірязєва розпочалась 4-х денна навчальна програма присвячена темі місцевого економічного розвитку для представників регіональних органів влади та органів місцевого самоврядування Вінницької області за підтримки Проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» та Федерації канадських муніципалітетів. Жданівську об"єднану територіальну громаду на заході представляє начальник відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності Інна Бонсевич. Протягом перших двох днів учасники програми ознайомляться з основами місцевого економічного розвитку, демократичним відкритим врядуванням, стратегічними інструментами місцевого економічного розвитку та сучасною практикою стратегічного планування. Наступні ж два дні увага  представників органів місцевого самоврядування буде сконцентрована на темах маркетингу і брендингу території, ролі інвестицій та підтримці розвитку місцевого бізнесу та підприємництва.