Виховання дітей у сім’ї та батьківські обов’язки

Дата: 15.05.2018 16:15

Фото без описуДо Дня Матері та Дня сім’ї інспекторами із соціальної роботи відділу освіти та соціально-гуманітарної роботи Салюк А.В та Андрієвською О.М. було проведено інформаційно-просвітницький захід для сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах. Перед учасниками заходу виступила представник КЗ «Жданівський Центр  первинної медико-санітарної допомоги»  Громова Я.С., яка розповіла про нову медичну реформу та практичний психолог Іщук С.М., яка  розповіла про особливості виховання підлітків. Інспектори із соціальної роботи наголосили батькам про відповідальність, яку вони несуть у разі невиконання ними батьківських обов’язків, про  порядок здійснення соціального супроводу сім’ї. Також  було продемонстровано соціальний  відеоролик на тему:  «Діти дзеркало батьків». До 1 червня, Дня захисту дітей в громаді оголошено конкурс серед сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, на кращу дитячу кімнату.  На завершення заходу усі учасники отримали подарунки та буклети «Поради батькам».