Ділимось досвідом соціально – економічного розвитку громади

Дата: 17.05.2018 09:53

Фото без опису16 травня в Жданівській об’єднаній територіальній громаді відбувся черговий етап ознайомчого прес – туру на тему : «Досвід соціально – економічного розвитку громади», організованого Вінницьким регіональним відділенням Асоціації міст України. Захід організовано  в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID. Учасники прес – туру, а це представники відомих регіональних ЗМІ,  мали можливість ознайомитись із презентацією  результатів роботи виконавчих органів Жданівської сільської ради за 2017 – 2018 роки, діяльністю комунального підприємства «Війтівецький господар», Центру безпеки громадян, Центру надання адміністративних послуг. Гарні враження  залишили у гостей  відвідини  місцевих шкіл у селах Жданівка та Качанівка. «Бажання працювати у нас є – то й результат буде», - зазначила у підсумку керівник громади Ядвіжина Станіслава Зигмундівна. Подальша співпраця із Асоціацією міст України, дійсним членом якої  є Жданівська ОТГ продовжуватиметься і надалі.