До Жданівської ОТГ за досвідом…

Дата: 22.05.2018 16:41

Сьогодні до Жданівської об’єднаної територіальної громади завітали делегації  сільських голів та представників органів місцевого самоврядування із Одеської та Рівненської областей. Презентаційна зустріч була організована Вінницьким  Центром розвитку місцевого самоврядування за підтримки Програми «U – LEAD з Європою».   Посадовців цікавив досвід роботи Жданівської об’єднаної територіальної громади в умовах децентралізації, зокрема щодо  процесу формування органу місцевого самоврядування та роботи його новостворених відділів, які настрої в громаді домінують після завершення процесу об’єднання, як працюється старості. Із вуст колег звучало  багато інших відвертих запитань на які вони отримали  щирі відповіді.  Гості ознайомилися із процесом сортування сміття, оглянули деякі комунальні об’єкти, відвідали місцевий Центр безпеки громадян та загальноосвітню школу в селі Жданівка. Гарний настрій, яскраві враження та невимушена атмосфера спілкування панували протягом всієї зустрічі.