Виконавчий комітет Жданівської сільської ради оголошує конкурс на створення офіційної символіки Жданівської об’єднаної територіальної громади

Дата: 29.05.2018 11:54

Конкурс проводиться в наступні етапи та строки: 1 етап – подача заявок на участь у конкурсі та конкурсних робіт – з 01 червня по 30 червня; 2 етап – перевірка конкурсних робіт на відповідність заявленим вимогам та обрання із них кращих – з 01 липня по 15 липня; 3 етап – громадське обговорення конкурсних робіт та голосування – з 16 липня по 16 серпня; 4 етап – підбиття підсумків громадського голосування – 20 серпня; 5 етап – затвердження Жданівською сільською радою офіційної символіки територіальної громади - серпень 2018 року. Детальніше з рішенням сільської ради та Положенням про проведення конкурсу на створення офіційної символіки Жданівської об’єднаної територіальної громади можна ознайомитись на офіційному сайті Жданівської ОТГ у розділі «Офіційна інформація» - «Рішення сільської ради» - «Рішення сільської ради 7 скликання від 11 травня 2018 року № 351 «Про оголошення конкурсу на створення офіційної символіки Жданівської об’єднаної територіальної громади».