Співпрацюємо з Програмою «U – LEAD з Європою»

Дата: 27.06.2018 10:41

26 червня до Жданівської сільської ради завітали представники Програми «U – LEAD з Європою». Візит експертів відбувся в рамках проведення підготовчої роботи з реалізації Фази впровадження Програми в частині створення/модернізації центрів надання адміністративних послуг, учасником якої за наслідками загальноукраїнського конкурсного відбору в травня 2018 року стала Жданівська сільська рада. Фахівці програми провели робочу зустріч із сільським головою Станіславою Ядвіжиною, оглянули приміщення ЦНАП Жданівської ОТГ, ознайомилися із документальною базою його функціонування та організували практичний семінар для працівників сільської ради. Наступну робочу зустріч заплановано провести в липні – серпні  2018 року.