Розвиток зеленого туризму в сільській місцевості: проблеми та перспективи

Дата: 03.07.2018 16:19

Фото без описуСьогодні, 3 липня, у с. Ільківка Вінницького району відбувся семінар на тему: «Проблеми та перспективи розвитку сільського зеленого туризму в регіоні». Участь у заході від Жданівської об"єднаної територіальної громади за дорученням сільського голови Станіслави Ядвіжиної взяла керівник місцевого Центру культури та дозвілля Світлана Паращенко. Учасниками заходу, проведеного у зеленій садибі «Катерина», що у с. Ільківка, стали фахівці та експерти з різних областей України, представники органів місцевого самоврядування та  туристичного бізнесу Вінниччини, а також керівники та члени громадських організацій, які поділилися власним досвідом та надали цінні рекомендації для тих осіб, які прагнуть підтримати та розвивати сільський зелений туризм...

Варто підкреслити, що реалізація зазначеного напряму відбувається у рамках Програми розвитку туризму у Вінницькій області на 2017 – 2020 роки.  Проведення семінару відбулось за підтримки Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку ОДА, спільно з ГО «Освітній простір 2.0». У рамках семінару присутні оглянули зелену садибу, яка приваблює автентичним колоритом у поєднанні з сучасними технологіями та комунікаціями, зручними для туристів та взяли участь у дискусії щодо перспектив розвитку сільського зеленого туризму.