Про наші успіхи та невдачі говоримо щиро

Дата: 17.07.2018 15:40

Фото без описуСьогодні, за сприяння Вінницького Центру розвитку місцевого самоврядування до Жданівської об"єднаної територіальної громади завітали представники Вінницької обласної дирекції НСТУ. Журналіст Єльвіра Бондаренко та експерт з комунікації ВЦРМС Людмила Васильєва в приміщенні сільської ради провели робочу зустріч із керівництвом громади, зокрема їх цікавив процес становлення громади, історія її успіхів та невдач, найяскравіші проекти, які вдалося реалізувати. Сільський голова Станіслава Ядвіжина надала всю необхідну інформацію, поділилася баченням процесів децентралізації з огляду на період, що минув з часу створення громади. Гості відвідали також Центр безпеки громадян та Центр надання адміністративних послуг, поспілкувалися з пересічними мешканцями громади. Загалом зустріч відбулася в атмосфері щирості та довіри і залишила гарне враження.