На Вінниччині до кінця тижня липневі пенсії будуть виплачені у повному обсязі

Дата: 26.07.2018 09:25

Фото без опису  У зв’язку із зверненнями громадян щодо проведення виплати липневих пенсій, головне управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області повідомляє, станом на 25.07.2018 року на фінансування пенсійних виплат спрямовано 958,7 млн грн або 92,2 % місячної потреби. Поштові відділення профінансовані в повному обсязі (включно по 25 липня), а банківські установи – по 23 липня. Виплата пенсій через поштові відділення та установи банків здійснюватиметься по 27 липня включно. Загальна потреба на виплату пенсій за липень 2018 року складає 1040 млн грн. З усіх питань, щодо виплати пенсій, пенсіонери можуть звертатись на гарячі лінії головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області:505017- військові, 660994-цивільні (зі стаціонарних телефонів - безкоштовно), або до управління Пенсійного фонду України за місцем перебування пенсіонера як одержувача пенсії.