Дібрівська проблема незалишена поза увагою

Дата: 26.07.2018 12:53

Фото без опису  До сільської ради звернулися мешканці села Дібрівка  Жданівської ОТГ з клопотанням вплинути на ситуацію, що склалася із задимленістю сміттєзвалища м. Хмільника, яке межує із територією села. Внаслідок загоряння сміття дим із сміттєзвалища розповсюджується на навколишні території, зокрема село Дібрівка, спричиняючи незручності для мешканців села. Спеціально створена комісія сільської ради обстежила ситуацію на місці та надала відповідну інформацію виконкому сільської ради. На черговому засіданні виконавчого комітету 26 липня розглянуто вказане питання та доручено сільському голові С. Ядвіжиній звернутися із відповідним листом до Хмільницької міської ради з вимогою вжиття невідкладних заходів щодо усунення  задимленості сміттєзвалища, яке функціонує на землях іншої територіальної громади  та забезпечити відновлення порушених екологічних прав дібрівчан. Про подальший перебіг подій із вирішення зазначеної проблеми громада буде поінформована додатково.