Дата: 01.08.2018 17:09

Фото без опису  Агенція регіонального розвитку Вінницької області запрошує представників малого бізнесу, які прагнуть збільшити прибуток та розширити свою діяльність долучитись до навчально-консультаційної програми MAKE BUSINESS SUCCESSFUL (MBS). MBS побудована на основі роботи у малих групах, взаємному консультуванню та участі професійних консультантів. Програма проводиться виключно на  основі бізнесів учасників групи, розглядає питання стратегії та маркетингу лише малого бізнесу, враховуючи реалії українського ринку та використовує лише практичні інструменти розробки плану розвитку бізнесу...

Навчання проводить Business Community School – перша бізнес-школа в Україні для розвитку малого та середнього бізнесу.

У ЯКИХ ВИПАДКАХ РЕКОМЕНДУЄМО

•  Якщо Ви прагнете збільшити прибуток вашого бізнесу
  •  Якщо прагнете масштабувати та розширити свою діяльність
  •  Якщо бажаєте якісно відрізнятися від конкурентів та спілкуватися з ключовими клієнтами на «ти»
  • Якщо відчуваєте бажання налагодити систему так, щоб присвячувати бізнесу всього кілька годин, а не бути частиною операційної діяльності.

ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ

• підприємці та власники малого бізнесу
  • програма НЕ призначена для осіб, які є найманими керівниками

МЕТА ПРОГРАМИ

• Розробити або допрацювати конкурентну бізнес-модель (концепцію) кожного учасника (що роблю? куди іду? як іду?).
  • Розвинути стратегічне мислення власника бізнесу.
  • Надати дієві маркетингові інструменти для досягнення стратегічних цілей бізнесу.
  • Підвищити ефективність роботи підприємства через впровадження елементів процесного управління та стандартів роботи.
  • Створити ефективний план змін в бізнесі кожного з учасників.

ПЕРСОНАЛЬНИЙ МЕНТОР

Слухачі програми, котрі зареєструється на програму, отримають персонального ментора з числа експертів бізнес-школи або успішних випускників МВS.

Функції персонального ментора:

• консультує слухача програми МВS (аналізує прийняті рішення, надає рекомендації до бізнес-моделі, генерує маркетингові та стратегічні ідеї)
  • здійснює «відвідини бізнесу» слухача програми МВS (на запрошення учасника)
  • допомагає у розробці стратегічного плану розвитку бізнесу учасника програми.

?

Вартість програми становить 35 тис. грн. (ціна встановлена до 31 серпня 2018 року).

?            Програма MBS вже успішно проходить у Києві, Львові та Івано-Франківську, на черзі Вінниця.

Програма в додатку листа.

Реєстрація на програму MAKE BUSINESS SUCCESSFUL відкрита до 20 серпня 2018 року за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1HUXbOiqlxZfiRosU_l7qO6Vu0ECEqwVV5BLdkK12DRI/edit

Учасникам навчального курсу 21 серпня 2018 року буде запропоновано укласти договір та  внести авансовий платіж в розмірі 20 тис. грн до 23 серпня 2018 року. У разі відсутності оплати авансового платежу учасником його не буде зараховано на навчальний курс.

У разі виникнення запитань звертайтеся до Агенції регіонального розвитку Вінницької області за тел.: (0432) 57-57-28, 57-57-24 або e-mail: ardvin.org@gmail.com.