Чемпіонат з малого футболу стартував

Дата: 14.08.2018 12:19

Фото без опису   У минулі вихідні на стадіоні КЗ «ЗШ І –ІІІ ст..с.Качанівка» розпочались змагання І туру Чемпіонату Хмільницької  сільської ліги 2018 р. з малого футболу, в яких взяли участь команди із села Ш.Гребля , «Астарта» та команда  Жданівської ОТГ.  В змаганнях беруть участь гравці, що народилися, працюють або проживають на території вказаної сільської ради. Команді «Астарта» крім місцевих жителів ОТГ дозволяється також залучати гравців, які безпосередньо працюють у сільськогосподарському підприємстві.  У першій грі команда Жданівської ОТГ з рахунком 5:0 перемогла  футболістів  із села Ш.Гребля. Кращими гравцями стали Бартко Ярослав (забив 3 голи) та Завіруха Денис (забив 2 голи). В наступній грі команда села Ш.Гребля несподівано  перемогла команду «Астарта» із рахунком 3:0, яка в заключній грі перемогла Жданівську ОТГ -  3:1.  Змагання ІІ туру відбудуться в наступні вихідні. Команда Жданівської ОТГ буде грати на виїзді в с.Уланів або в с.В.Митник. Побажаємо нашим футболістам успіху та перемоги.