Змагаємось у грі в шашки

Дата: 16.08.2018 11:35

Фото без опису14 серпня 2018 р. у Будинку культури с.Жданівка проводились змагання з шашок серед працівників Жданівської сільської ради.Так у змаганнях серед чоловіків переміг Кісіль Юрій, ІІ місце у Касперського Ярослава, ІІІ місце зайняв Омесь Юрій. Більш напружена боротьба була серед жінок, які змагалися у двох групах: у І групі - п’ять,  а в ІІ-й - чотири учасниці. В результаті зіграних партій переможці груп розіграли І-ІІ місця, де Парсяк Леся виграла у Сидоренко Оксани і зайняла І місце, у Оксани - ІІ місце. Рубін Алла перемогла Салюк Аліну і зайняла  ІІІ місце . На підведені підсумків змагань всі учасники були нагороджені дипломами КЗ «Вінницький обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Нагородження проводили сільський голова Ядвіжина С.З. та організатор фізкультурно-оздоровчої діяльності Ядвіжен А.С. Наступні змагання - з настільного тенісу, відбудуться на початку вересня 2018р.