На Вінниччині вже зварили понад 17 тисяч тонн цукру

Дата: 19.09.2018 15:34

Фото без опису  У Вінницькій області цукрові заводи прийняли на переробку понад 168 тис. т цукрових буряків, з яких переробили 139 тис. т та наварили 17,7 тис. т цукру. Про це повідомила прес-служба Вінницької ОДА. В області працює шість цукроварень: ТОВ ПК «Зоря Поділля» ВП «Гайсинський цукровий завод»; ТОВ «Хмільницьке» ВП «Жданівський цукровий завод»; ТОВ «Іллінецький цукровий завод»; ПрАТ «ПК «Поділля» ВП «Крижопільський цукровий завод»; ТОВ «АК «Зелена долина» ВП «Цукровий завод»; ТОВ «Юзефо-Миколаївська АПК «ВП «Михайлинський цукровий завод». Цукровий буряк викопано на площі 6 тис. га, що становить 11% від прогнозованої кількості площ. Наразі заготовлено 301 тис. т солодких коренів, урожайність яких сягає 497 ц/га.