Безоплатна правова допомога: у громаді працює мобільний консультативний пункт

Дата: 26.09.2018 15:32

Фото без опису 26 вересня  працівниками відділу  Хмільницького бюро правової допомоги  Ганною Мариніч та Інною Шереметою   забезпечено роботу мобільного пункту консультування в  ЦНАП Жданівської ОТГ. За отриманням безоплатної правової допомоги звернулись 3 особи, яким надано 4  правових консультації: щодо стягнення аліментів на утримання дружини до досягнення дитиною трьох  років, щодо стягнення аліментів на отримання дитини до досягнення повноліття, щодо зняття з реєстрації та порядку оформлення субсидії. Проведено дві робочих зустрічі з директором cільського Будинку Культури Іриною Ратушною та бібліотекарем Качанівської сільської бібліотеки Іриною Кісіль. Проінформовано щодо Всеукраїнського правопросвітницького проекту Міністерства юстиції України "Я МАЮ ПРАВО!" та наголошено, що мета проекту - сформувати нову правову свідомість шляхом інформування громадян про їхні права та механізми їх захисту. Додадково проведено вуличне інформування жителів с. Качанівка. Жителів територіальної громади було проінформовано про те, що таке безоплатна правова допомога, порядок отримання первинної та вторинної правової допомоги, інформували про останні зміни внесені до Закону України «Про безоплатну правову допомогу» та розширення кола осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу.