Опалювальний сезон у Жданівській ОТГ розпочинається

Дата: 10.10.2018 11:03

1Фото без опису10 жовтня на засіданні виконавчого комітету Жданівської сільської ради було розглянуто питання та прийнято рішення розпочати опалювальний сезон в Жданівській об’єднаній територіальній громаді: для населення та інших категорій  споживачів з 15.10.2018 р., для закладів бюджетної сфери з 12.10.2018 рПрохання до мешканців громади та всіх зацікавлених суб’єктів врахувати вказане рішення  при потребі. жовтня на засіданні виконавчого комітету Жданівської сільської ради було Прохання до мешканців громади та всіх зацікавлених суб’єктів врахувати вказане рішення  при потребі.