Привітання з Днем працівників культури

Дата: 09.11.2018 21:48

Шановні працівники культури, прийміть найщиріші вітання з вашим професійним святом Днем працівників культури!

Ви, невтомні творці вишуканої творчості, генії творчої думки!

Бажаємо постійно вдосконалюватися, з ентузіазмом шукати і втілювати свої приголомшливі ідеї, перетворювати задумане в шедеври! Просвітницький характер вашої діяльності несе в собі світло, любов і красу, і примножує культурну спадщину нашої громади.

Ваша праця завжди на виду: Ви створюєте людям свято, допомагаєте молодому поколінню долучатися до справжніх витоків багатонаціональної культури, бачити в ній все саме іскрометне і цінне.

Бажаємо Вам вдячних поціновувачів вашої праці, невичерпного натхнення, потужної творчої енергії, грандіозних досягнень, морального задоволення від отриманих результатів.

Нехай Вашу працю буде гідно винагороджено, а заслуги не залишаться непоміченими.

З повагою, сільський голова Станіслава Ядвіжина

та колектив Жданівської сільської ради