Об"єднані громади мають взяти на себе відповідальність за майбутнє територій та їх мешканців

Дата: 20.11.2018 15:59

Фото без опису Про інструменти співробітництва громад в контексті зміни адміністративно-територіального устрою говорили сьогодні представники ОТГ Вінниччини під час круглого столу, який проводився Вінницьким ЦРМС, що створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою». Жданівську сільську об"єднану територіальну громади на цьому заході, за дорученням сільського голови Станіслави Ядвіжиної представляла заступник сільського голови Любов Гамак. Під час круглого столу учасники обговорили перспективи змін до адміністративно-територіального устрою з огляду на актуальні законопроекти, ознайомились із результатами співробітництва громад у 2018 році та можливостями функціонування муніципалітетів з огляду на закордонний та вітчизняний досвід.