Урочисті збори до Дня місцевого самоврядування

Дата: 07.12.2018 13:40

Сьогодні в приміщенні Жданівської сільської ради відбулись урочисті збори до Дня місцевого самоврядування у яких взяли участь ветерани самоврядування, дупутати сільської ради, працівники самоврядного органу. "Реформа місцевого самоврядування, яка сьогодні відбувається, це  фактично вимога часу. Це те, що потрібно сьогодні, щоб дати новий поштовх розвитку економіки країни, розвитку регіонів", - наголосила у своєму виступі сільський голова Станіслава Ядвіжина, - "і ніхто це краще не зробить, ніж місцеве самоврядування. Тому що саме тут, на місцях, у конкретних селах, селищах, містах знають проблеми  людей і  їх потреби. І наше з вами завдання – зробити все від нас залежне, щоб процес децентралізації, який розпочався, приніс дієвий результат кожному мешканцю нашої територіальної громади."...

Щирі слова вітань та спогадів лунали із уст ветеранів самоврядування, колишніх голів сільських рад попередніх скликань Замлинської Олени Олексіївни. Семенюка Анатолія Олексійовича. а також депутата Вінницької обласної ради Звєркова Євгенія Миколайовича. За дорученням народного депутата України Петра Васильовича Юрчишина  Жданівських самоврядців привітав його помічник Павленко Василь Петрович. А ще для присутніх на заході звучала чарівна українська пісня у виконанні працівників місцевого Центру культури та дозвілля під керівництвом Паращенко Світлани Миколаївни.