Перші підсумки реформи первинної медицини в умовах децентралізації на Вінниччині обговорювали керівники ЦПМСД об"єднаних громад

Дата: 12.12.2018 15:17

Фото без опису12 грудня, в приміщенні Вінницького центру розвитку місцевого самоврядування відбулося засідання круглого столу з обговорення кращих практик реформування галузі медицини в об"єднаних громадах. Участь у засіданні від Жданівської ОТГ, за дорученням сільського голови Станіслави Ядвіжиної взяв головний лікар КНП "Жданівський ЦПМСД"  Юрій Насиров. Під час дискусії головні лікарі центрів первинної медико-санітарної допомоги, які утворені в об’єднаних територіальних громадах Вінниччини, поділилися своїми напрацюваннями, зокрема досвідом організації роботи комунального некомерційного підприємства у нових умовах господарювання та фінансування з Національної служби здоров’я України (НСЗУ).  У підсумку було визначено основне завдання, яке має бути вирішене в процесі реформування галузі медицини області  – сформувати спроможну мережу якісної сільської медицини, через систему телемедицини, екстреної медичної допомоги, навчання сімейних лікарів з тим, щоб  наблизити цю послугу до мешканців Вінниччини.