Публічна регуляторна політика – драйвер місцевого розвитку

Дата: 13.12.2018 12:08

Фото без опису  12 грудня, представники ОТГ Вінниччини та фахівці Вінницького Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону, взяли участь  у експертній дискусії «Публічна регуляторна політика – драйвер місцевого розвитку».   Метою  обговорення  стало створення сприятливого клімату в громадах для розвитку підприємництва та бізнесу. До дискусії долучились представники  Вінницької міської ради та органів місцевого самоврядування Вінничини, Сектору ДРС у Вінницькій області, представники органів місцевого самоврядування та об’єднань підприємців та малого бізнесу Якушинецької, Жданівської, Лука-Мелешківської ОТГ та м. Вінниці. Від Жданівської ОТГ, за дорученням сільського голови Станіслави Ядвіжиної у заході взяла участь заступник сільського голови з питань діяльтності виконавчих органів Любов Гамак. В ході зустрічі учасники ознайомились із напрацюваннями у сфері регуляторних відкритих даних та їх оприлюднення, відповідно до вимог законодавства, зроблені в рамках проекту «Регуляторна мапа України» за участі експертів  ГО «Агенція журналістики даних» (Texty.org.ua) та за сприяння  Державної регуляторної служби  України і Державного агентства з питань електронного урядування України.