На засіданні виконкому сільської ради

Дата: 19.12.2018 12:45

Фото без опису Сьогодні, 19 грудня 2018 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Жданівської сільської ради, на якому було розглянуто ряд важливих питань життєдіяльності об"єднаної громади. Зокрема, підведено підсумки роботи виконкому сільської ради у 2018 році та затверджено план роботи на 1 півріччя 2019 року, схвалено проект рішення сільської ради "Про бюджет Жданівської ОТГ на 2019 рік та прогноз бюджету на 2020 - 2021 роки. Обговорено проекти рішень, які виносяться на розгляд чергової сесії сільської ради. Також узгоджено перелік святкових заходів новорічно - різдвяного циклу. За всіма питаннями порядку денного прийнято відповідні рішення.