До уваги мешканців громади! Дні роботи самоврядного органу у грудні 2018 року перенесено

Дата: 21.12.2018 10:18

Фото без опису  Відповідно до розпорядження сільського голови Станіслави Ядвіжиної для працівників структурних підрозділів сільської ради з пятиденним робочим тижнем з двома вихідними днями перенесено у порядку і на умовах, визначених законодавством робочий день понеділок 24 грудня – на суботу 22 грудня, робочий день 31 грудня – на суботу 29 грудня. Відповідно днями відпочинку вважатимуться:  23 - 25 грудня, 30 - 31 грудня 2018 року, 1 січня 2019 року. Прохання до мешканців громади врахувавати цю інформацію при потребі.