Розпочався набір на навчальну програму розбудови навичок лідерства та урядування для молоді

Дата: 27.12.2018 12:24

ГО «Центр зростання громад» у партнерстві з програмою DOBRE оголошує набір на навчальну програму розбудови навичок лідерства та урядування для молоді –  “U GO (U – Government Official): Ти посадовець! Для кого цей проект?...

Для змінотворців!  Якщо ви безмежно вірите у потенціал своєї громади, готові працювати не покладаючи рук для її розвитку, відчуваєте в собі супер-силу, щоб діяти або ж плануєте професійний розвиток в місцевому самоврядуванні – вам з нами по дорозі!

Програма включає три етапи, перший з яких – тренінг, про всі наступні етапи учасники будуть проінформовані в останній день навчання.

Коротко про наповнення тренінгу:

1.Як рухаються  рішення. Що як коли і де? Принципи та механізми прийняття рішень, повноваження та обов’язки місцевих депутатів . Залучення мешканців до процесів прийняття рішень.

2.Як прокласти маршруту змін. Аналіз проблем на рівні ваших громад. Інструменти адвокаційних,  політичних та соціальних кампаній. Акції прямої дії. Канали спілкуватися з виборцями та засобами масової інформації.

3.Як запалювати та вести за собою. Відповідальне лідерство в умовах VUCA світові (Volatility, Uncertainty, Complexity and Ambiguity).  Лідерство на рівні громади, пошук і робота з командою мрії, антикризова комунікація, акції та кампанії – від ідеї до реалізації.

Які основні критерії відбору з нашого боку?

Ми шукаємо зірочок українських ОТГ – активістів або ж  представників  місцевого самоврядування віком від 18 до 35 років, які проживають в об’єднаній територіальній громаді-учасниці програми DOBRE, просувають позитивні зміни або ж запроваджують нові практики.

Цей опис про Вас? Сміливо реєструйтеся!

Як взяти участь?

Заповніть заявку в google-forms до 00:00 год. 4 січня 2019 року та очікуйте відповіді.

Заявки, що надіслані після вказаного терміну, не будуть прийматися до розгляду.

Про результати відбору учасники будуть проінформовані не пізніше 10 січня 2019 року.

Відбір кандидатів: у разі необхідності може бути прийняте рішення про проходження співбесіди для отримання додаткової інформації та уточнень. Про проходження співбесіди учасники будуть повідомлені заздалегідь.

Кандидати на участь у програмі мають бути на зв’язку 5-6 січня 2019 року – у випадку проведення додаткового інтерв’ювання (по телефону або онлайн) а також фізично присутні протягом усіх днів тренінгу – 19-23.01.2019.

Також ви маєте бути готовим виконувати домашні завдання протягом наступних 3-4 місяців та мати достатньо часу для цього.

Програма передбачає другий навчальний етап у форматі вебінарів (травень 2019р) та фінальну дводенну зустріч.

У випадку виникнення додаткових запитань звертайтеся до програмної менеджерки ініціативи:

Оксана Вихівська, тел. +380684296224, ovikhivska@gmail.com