Зимові свята люблять і діти, і дорослі. Усі ми чекаємо подарунків, веселого настрою, а головне — чудес. Чарівне дійство завітало до учнів шкіл та дитячих садочків Жданівської ОТГ. Діти, одягнені у яскраві новорічні костюми, побували у справжній новорічній круговерті. Відомі казкові персонажі - Скоморохи, бабуся Ягуся, Снігова королева та Дід Мороз із Снігуронькою та багато інших завітали в гості до діток, подарували море емоцій, гарного настрою, пісень і хороводів...
Дітки з великим запалом та задоволенням брали участь у веселих рухливих конкурсах. Кульмінацією свята було новорічне привітання від Діда Мороза та вручення солодких подарунків від сільського голови Станіслави Ядвіжиної, Агропромхолдингу «Астарта - Київ» та від депутата Верховної ради України Петра Юрчишина.
Свято пройшло в добрій, дружній атмосфері.
|