Проект з освітлення вулиць в с.Дібрівка реалізовано!

Дата: 18.12.2018 14:48

Фото без опису Нагадаємо,  що у 2018 році  Жданівська сільська рада стала переможцем XV обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад  із проектом «Освітлені вулиці - безпека кожного мешканця». В ході реалізації проекту проведено будівництво мереж вуличного освітлення по вул. Зої Космодем’янської, вул.Зелена від КТП-283 та КТП-91 в с.Дібрівка Хмільницького району, Вінницької області.  Загальна вартість проекту – 227 988 грн.  З обласного бюджету на його реалізацію  було виділено 130 000 грн,  з місцевого бюджету – 27 988 грн, партнерами проекту  ТОВ «Хмільницьке» агропромхолдингу «Астарта – Київ» та Філією «Жданівський цукровий завод» ТОВ «Цукорагропром» - було виділено 50 000 та 20 000 грн. відповідно.

Відтепер мешканці с.Дібрівка можуть безпечно пересуватися в темну пору доби по вулицях рідного села.