Вінницький рибоохоронний патруль інформує про надання адміністративних послуг

Дата: 16.01.2019 12:27

Фото без опису  Відповідно до статті 9 Закону України «Про адміністративні послуги» та згідно наказу Державного агентства рибного господарства України від 01 жовтня 2018 року № 403 «Про затвердження типових інформаційних карток адміністративних послуг, які надаються територіальними органами Держрибагентства» Управління Державного агентства рибного господарства у Вінницькій області надає громадянам наступні адміністративні послуги:..

1. Видача дозволу на спеціальне використання водних біоресурсів у рибогосподарських водних об'єктах (їх частинах) або відмова в його видачі, переоформлення, видача дубліката та анулювання зазначеного дозволу;
  2. Видача підтвердження законності вилучення водних біоресурсів із середовища їх існування та переробки продуктів лову (у разі необхідності суб’єкту господарювання для здійснення зовнішньоторговельних операцій);
  3. Переоформлення підтвердження законності вилучення водних біоресурсів із середовища їх існування та переробки продуктів лову (у разі необхідності суб’єкту господарювання для здійснення зовнішньоторговельних операцій);
  4. Анулювання підтвердження законності вилучення водних біоресурсів із середовища їх існування та переробки продуктів лову (у разі необхідності суб’єкту господарювання для здійснення зовнішньоторговельних операцій);
  5. Погодження Режимів рибогосподарської експлуатації водних об’єктів;
  6. Погодження змін та доповнень до Режимів рибогосподарської експлуатації водних об’єктів.

Документ дозвільного характеру «Дозвіл на спеціальне використання водних біоресурсів у рибогосподарських водних об'єктах (їх частинах)»  надається через Центр адміністративних послуг Вінницької міської ради. Інші адміністративні послуги надаються безпосередньо Вінницьким рибоохоронним патрулем. Однак, найближчим часом усі адміністративні послуги будуть надаватись через Центр адміністративних послуг «Прозорий офіс» Вінницької міської ради, після впровадження нового програмного забезпечення. Орієнтовна дата впровадження березень 2019 року. Наразі між Управлінням Державного агентства рибного господарства у Вінницькій області та Центром адміністративних послуг «Прозорий офіс» Вінницької міської ради підписується оновлений договір про співпрацю, в частині надання адміністративних послуг.

З метою надання консультацій з приводу оформлення документів дозвільного характеру та надання адміністративних послуг Ви можете звернутись до Відділу іхтіології та регулювання рибальства за тел. (0432) 67-12-34