Відбулось перше у 2019 році засідання Клубу голів ОТГ

Дата: 13.02.2019 09:44

Зустріч була присвячена  обговоренню основних завдань  розвитку громад  у 2019 році. Під час засідання  директор Вінницького Центру розвитку місцевого самоврядування Олег Левченко акцентував увагу присутніх на пріоритетних завданнях  децентралізації, включаючи реалізацію секторальних реформ, а також  фінансову та інституційну спроможність громад. Під час засідання Клубу керівники громад обговорили питання фіскальної децентралізації  та ознайомились із результатами моніторингу фінансової спроможності ОТГ Вінниччини за 11 місяців 2018 року. Особливу зацікавленість представники  громад  виявили до  питання участі в обласних програмах та конкурсах проектів розвитку ОТГ, адже у 2019 році програми зазнали певних змін. На завершення засідання керівники ОТГ обговорили  проект нового перспективного плану формування територій громад Вінниччини та  поділилися досвідом  впровадження секторальних  реформ  на  місцях. Участь у роботі засідання Клубу голів ОТГ взяла Жданівський сільський голова Станіслава Ядвіжина.